Gustav Rudberg litografier

204950

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, numrerade, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

Rum 1

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (4 bud)

929119
929115
950
929113
600
922881

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.