Oidentifierad konstnär oljemålning

204922

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland samtida): Hund och duva, signerad och daterad 1989, ca 100x79 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
927476
924042
3 800
924042
3 400
927474
3 200
924042
2 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.