Hans Viksten oljemålning

204907

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Över Arabiska öknen", signerad och daterad H Viksten 67, olja på duk, 66x92 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (11 bud)
929654
2 600
929638
2 400
925850
929637
925850
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.