Peter Dahl litografi

204890

DAHL, Peter (född 1934): Drottning och drönare, signerad Peter Dahl -80, 236/250, färglitografi, 42x55 cm

Fack 7

Peter Dahl litografi

Budhistorik (5 bud)
928506
928499
927575
926904
917524

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.