Martin Engström oljemålning

204880

ENGSTRÖM, Martin (född 1953): Komposition, signerad och daterad Martin Engström -94, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Martin Engström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

926681
550
922885

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.