Hermann Predinger oljemålning

204837

PREDINGER, Hermann (1886-1970), troligen: Båt på stormigt hav, signerad Predinger, olja på duk, 67x84 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Hermann Predinger oljemålning

Budhistorik (1 bud)

929252
2013-09-23 18:39:58

2013-09-23 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.