Tenntallrikar 1700-tal

204825

TALLRIKAR, tenn, 17/1800-tal, bl a. Jönköping, diameter 21-35 cm

Bucklor, slitage

Diverse

Rum 4

Tenntallrikar 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
927752
950
927899
900
927752
850
927887
927752
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.