Bengt Ellis oljemålning

204813

ELLIS, Bengt (1923-2006): "Bort från byn", signerad och daterad B Ellis -49, olja på duk, 100x74 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (16 bud)
929520
929398
1 400
929390
1 300
929274
928707

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.