Johnny Oppenheimer

204811

OPPENHEIMER, Johnny (1923-2005): Morteln, signerad och daterad J Oppenheimer -73, olja på duk, 37x45 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Johnny Oppenheimer

Budhistorik (6 bud)
928329
600
925426
550
928328
550
925426
927904

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.