Vas Karl Lindström

204757

VAS, 1900-talets början, jugend, dekor av blomster, Rörstrand, i botten märkt för Karl Lindström, höjd 31 cm

Smärre kantnagg

Keramik/Porslin

Monter 3

Vas Karl Lindström

Budhistorik (8 bud)
927178
2 600
926982
2 400
914121
914121
1 600
922322

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.