Takarmatur i majolika

204744

TAKARMATUR, 1900-tal, metall och majolika, glaskupa, höjd 108 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 12

Takarmatur i majolika

Budhistorik (3 bud)

927830
927461
915847

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.