Oidentifierad konstnär oljemålning

204701

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv av vildsvinshuvud, olja på duk, 26,5x30 cm

Dubblerad duk, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (16 bud)
924425
1 600
913967
924424
913967
1 300
924423

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.