Värmefat Kina 1800-tal

204671

VÄRMEFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap, diameter 25 cm

Kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 2

Värmefat Kina 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

926145
911713

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.