Oljemålning

204663

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dansande, signerad Per Lindgren, olja på pannå, 68x83 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Oljemålning

Budhistorik

2013-09-23 kl 15:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.