Vitrinskåp 1800-tal

204660

VITRINSKÅP, 1800-tal, rokokostil, fanér i valnöt, inredning med hyllplan, höjd ca 201, 126x39 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer avhämtas vid Utlämningen

Rum 14

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
923734
921986
3 400
917620
3 200
917412
916042

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.