Golvlampa mässing

204608

GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, fot med fanerad alm, höj- och sänkbar

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa mässing

Budhistorik (6 bud)
933863
500
932855
450
933862
450
932855
933713

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.