Teckningar av Stina och Elin Kolthoff-Starck

204607

TECKNINGAR, 1900-tal, Stina och Elin Kolthoff-Starck, blyerts och akvareller, delvis ur skissblock

Skador och revor

Konst, Måleri

Monter 18

Budhistorik (1 bud)

932872
2013-09-26 09:47:34

2013-09-26 kl 13:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.