Lykta Louis XV-stil

204597

LYKTA, med 3 ljusarmar, 1900-tal, Louis XV-stil, mässing, höjd 70 cm

Elektrifierad, obetydlig nagg

Belysning, Taklampor

Rum 14

Lykta Louis XV-stil

Budhistorik (30 bud)
933531
8 400
933661
8 200
933531
8 000
933660
7 800
933531
7 600

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.