Byrå hauptkopia

204588

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, Haupt-kopia, med intarsia, höjd 81, 104x50 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador

Rum 1

Byrå hauptkopia

Budhistorik (6 bud)
927787
927784
2 400
927665
926483
926481

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.