Jette L. Ranning oljemålning

204569

RANNING, Jette L (Danmark, född 1954): House & Garden - Fence
signerad baksidan Jette L. Ranning Stockholm, olja på duk, assemblage, 63x80 cm,
utförd 1986
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Kundcenter

Jette L. Ranning oljemålning

Budhistorik (9 bud)
926386
926277
2 400
926078
922976
922975
850

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.