Karusellbord Karl Johan

204552

KARUSELLBORD, Karl Johan, fanérat i björk, höjd 76, diameter 109 cm

Nyckelbussningar saknas, fanérskador, fanérbortfall, sprickor, fanérlagningar

Ändringar/tillägg
En delvis tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Karusellbord Karl Johan

Budhistorik (12 bud)
926645
1 600
924228
924228
1 300
926096
924228

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.