Ljusstakar

204545

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1900-tal, höjd 26 cm

Lagningar och bristningar

Belysning, Ljusstakar

Monter 2

Ljusstakar

Budhistorik (7 bud)
925632
924347
550
924346
500
921799
450
920475

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.