Byrå

204523

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med mahogny och jakaranda, höjd 80, 73x42 cm, nyckel finns

Skador

Rum 15

Byrå

Budhistorik (4 bud)

926270
450
926257
926250
924514

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.