Bengt Lindström litografi

204516

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition", signerad Lindström, HC, färglitografi, 71x51 cm; med dedikation

Fack 12

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (8 bud)
927910
650
927741
600
926295
550
925751
500
925748
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.