Bengt Lindström litografi

204515

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 49/100, färglitografi, 46x58 cm

Fack 3

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (10 bud)
927554
700
926296
650
925660
600
914412
550
925659
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.