Bengt Lindström etsning

204489

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 40/80, etsning, 1972, tryckta av Atelier Alain Controu Remalard, Paris.
47,5 x 37,5 cm
LITTERATUR: Bergström 68-77

Gulnader efter passepartout

Fack 18

Bengt Lindström etsning

Budhistorik

2013-09-20 kl 14:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.