Skrivbord

204485

SKRIVBORD, med uppsats, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd med uppsats 106, 130x75 cm, nyckel finns

skador, repor

Rum 10

Skrivbord

Budhistorik (10 bud)
924667
3 800
923775
3 600
923774
3 400
923773
3 200
921981

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.