Bengt Lindström etsning

204483

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Le Venusien", signerad och numrerad Lindström
40/80, etsning, 1972, tryckta av Atelier Alain Controu Remalard, Paris
47,5 x 37,5 cm
LITTERATUR: Bergström 68-77

Fack 9

Bengt Lindström etsning

Budhistorik (1 bud)

926778
2013-09-21 20:19:08

2013-09-22 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.