Ulf Wahlberg blyerts

204474

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf W Stockholm 18.8.70, blyerts, 21x15 cm
Utställd på Riksutställningar "1007 Tidsbilder"

Konst, Måleri

Monter 30

Ulf Wahlberg blyerts

Budhistorik (13 bud)
925697
925705
925697
925703
950
925697
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.