Taburett rokokostil

204444

TABURETT, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, bronserad

Klädsel med smärre slitage

Rum 15

Taburett rokokostil

Budhistorik (7 bud)
925775
650
926406
600
925775
450
924114
925447

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.