Bockbord 1700-tal

204439

BOCKBORD, 1700-tal, furu, höjd 72, 106x65 cm

Senare skiva, fläckar, bruksslitage

Möbler, Allmoge

Rum 15

Bockbord 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
926142
925429
1 400
918538
1 300
912717
918537

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.