Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

204423

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Ekdahl A-m, olja på pannå, 39x48 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (20 bud)
928847
1 400
928845
1 300
928843
928715
928712

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.