Konrad Ekdahl-Askim olja

204421

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Ekdahl A-m, olja på pannå, 49x59 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Konrad Ekdahl-Askim olja

Budhistorik (21 bud)
929344
929266
1 400
929343
1 300
929266
925946

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.