Stolar

204402

STOLAR, 5 st, 1800-tal, svärtade

Slitage

Mattor/Textilier, Möbler

Rum 2

Stolar

Budhistorik (21 bud)
924852
924620
924851
924620
1 400
924849
1 300

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.