Stol

204397

STOL, 1700-tal, blandstil, vitmålad

Slitage

Rum 1

Stol

Budhistorik (9 bud)
925700
924148
925627
924148
550
924619
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.