Victor Axelson oljemålning

204386

AXELSON, Victor (1883-1954): "Kustbild", signerad och daterad V. Axelson -35, olja på pannå, ca 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Victor Axelson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

924949
2013-09-20 14:34:55

2013-09-20 kl 17:28
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.