Sture Haglundh oljemålning

204378

HAGLUNDH, Sture (1908-78): "Pastoral", signerad och daterad Sture Haglundh 59, olja på duk, 62x100 cm, atergo etikettmärkt Gummesons konstgalleri

Konst, Måleri

Fack 9

Sture Haglundh oljemålning

Budhistorik (12 bud)
925726
1 700
925725
1 600
925719
925717
1 400
925711
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.