EWK tuschteckning

204373

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Barn, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 40x43,5 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (1 bud)

921489
2013-09-17 22:46:30

2013-09-24 kl 13:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.