EWK tuschteckning

204369

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Man i safarihjälm, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 44x47 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (5 bud)
931042
930785
600
924053
550
921581
918413

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.