Anders Hol oljemålning

204366

HOL, Anders (1867-1957 ): "Gårdsinteriör Stockholm, signerad Anders Hol, olja på duk, 58x92 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 6

Anders Hol oljemålning

Budhistorik (6 bud)
924945
924610
924610
924609
924551

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.