EWK tuschteckning

204361

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Direktörn, signerad och daterad EWK 75, tusch, bladmått 38,5x50,5 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (3 bud)

921614
450
921613
921572

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.