Ytterfoder

204354

YTTERFODER, 2 st., majolika, Gustafsberg, daterade 1885, dekor med glaspärlor, hål i botten med kork, höjd 18, diameter 19,5 cm

Sprickor, krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 14

Ytterfoder

Budhistorik (3 bud)

924621
924601
922589

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.