Karl Dahlqvist oljemålning

204351

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Stilleben med fisk, signerad o daterad Karl Dahlqvist helsingfors 1941, olja på pannå, 69x99 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik

2013-09-20 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.