Skrivställ marmor

204348

SKRIVSTÄLL, 5 dlr, 1900-talets första hälft, marmor, bestående av: bläckhorn, sigill, läskvagga, brevkniv, brevställ, bläckhornets längd 32 cm

Smärre nagg

Diverse

Rum 4

Skrivställ marmor

Budhistorik (1 bud)

924518
2013-09-20 06:25:20

2013-09-20 kl 21:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.