Bengt Fransson oljemålning

204335

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dam med röd hatt" signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
922169
5 000
925110
4 800
922169
4 600
925109
4 400
922169
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.