Koppar och fat Kina

204331

KOPPAR, 13+5, FAT, 3+5, st., porslin, Kina, 1800-tal, förgylld dekor

Dekor med slitage, mindre nagg och sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Koppar och fat Kina

Budhistorik (1 bud)

910238
2013-09-13 10:28:04

2013-09-20 kl 22:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.