Ola Billgren färglitografier

204309

BILLGREN, Ola (1940-2001): 2 st, signerade och daterade Ola Billgren -61 resp 72, 19/180 resp med dedikation, färglitografier, 30x42 resp 36x26 cm

Fack 4

Ola Billgren färglitografier

Budhistorik (4 bud)

925018
450
923568
915402
912231

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.