Plaketter

204297

PLAKETTER, 5 st, i relief, koppar och brons, föreställande Strindberg, Viktor Rydberg, monogramsignerade och daterade OS 1907(Otto Strandman), Oskar II, Oscar Levertin samt Daniel Fallström, monogramsignerade AN, ca 15,5x10,5 cm

Välgörenhet, Konst, Skulptur

Monter 30

Plaketter

Budhistorik (5 bud)
925105
500
924652
450
919315
924651
919315

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.