Oidentifierad konstnär oljemålning, 1800-tal

204289

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Alpmotiv, olja på duk, 36x42 cm

Duk med veck och hål

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

923586
600
924804
550
923586
916236

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.