Kunisada I träsnitt

204266

KUNISADA/TOYOKUNI III (1786-1864), 2 st: Kabukiskådespelare, signerade gototei kunisada ga, träsnitt, 38x25 cm vardera; oramade

Hål, lagningar, fläckar, veck

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Kundcenter

Kunisada I träsnitt

Budhistorik (4 bud)

925768
450
925734
925690
915475

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.